Okucia

Akcesoria Dekorplast

System Tilt First

System Tilt First (uchylanie przed otwieraniem)

Technologia "Tilt-First" pozwala na zablokowanie skrzydła okna w pozycji uchyłu po przekręceniu klamki o 90 stopni. Klamka z kluczykiem uniemożliwia przejście z uchylenia do otwarcia. Dopiero przekręcenie kluczyka zwalnia blokadę i umożliwia ustawienie klamki w pionowej pozycji (do góry) oraz otwarcie okna. Powrót do pozycji uchylenia automatycznie aktywuje blokadę. To rozwiązanie dedykowane przede wszystkim do pokojów dziecięcych i hoteli.

Hamulec w klamce

Hamulec w klamce

Dzięki wbudowanemu hamulcowi rozwarcia sterowanemu przez klamkę, możemy w dowolnym momencie zablokować skrzydło okna poprzez przekręcenie klamki w dół. To doskonałe rozwiązanie, które umożliwia bezpieczne wietrzenie wnętrza nawet przy niekorzystnych warunkach pogodowych.

Ukryte zawiasy w oknie

Ukryte zawiasy w oknie

Okna z ukrytymi zawiasami nie tylko prezentują się estetycznie, ale również są łatwiejsze do utrzymania w czystości. Brak zakamarków wokół skrzydła okiennego powoduje, że nie gromadzi się tam kurz ani brud. Powierzchnia okna jest gładka, co ułatwia jego czyszczenie i oszczędza czas. Niewidoczne okucia mają również pozytywny wpływ na szczelność konstrukcji i zwiększają odporność na włamanie.

Mikrowentylacja

Mikrowentylacja

Niewidoczna funkcja w oknie umożliwia stałą mikrowymianę powietrza poprzez ustawienie klamki pod kątem 45 stopni. Powstaje szczelina pomiędzy ramą okienną a skrzydłem, przez którą powietrze z zewnątrz może się przemieszczać.

Wielostopniowy uchył

Wielostopniowy uchył

Funkcja wielostopniowego uchyłu pozwala na kilka pozycji uchylenia okna, co umożliwia użytkownikom dostosowanie intensywności przepływu powietrza w pomieszczeniu według własnych preferencji.

Masz pytanie? Mamy odpowiedź!

Skontaktuj się z nami

W CZYM MOŻEMY CI POMÓC?

Wysyłanie formularza

Wybierz opcję dostawy

Odbiór osobisty

Dekorplast - logo firmy

Dekorplast Sp. z o.o. -
Producent okien i drzwi PVC i ALU