Współpraca B2B Profesjonalizm w działaniu

Jako doświadczony producent okien, kładziemy nacisk na profesjonalizm w naszej działalności. Od wielu lat współpracujemy z architektami, deweloperami, inwestorami oraz firmami zajmującymi się montażem. Jesteśmy strategicznym partnerem w procesie inwestycyjnym, nie tylko na terenie Polski, ale także w różnych krajach europejskich.

Nasza fabryka okien to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo. Dysponujemy nowoczesnymi liniami produkcyjnymi, które są wspomagane przez roboty zgrzewające firmy Graf. Dostarczamy nasze produkty m.in. do Niemiec, Holandii, Francji i Belgii. Naszą przewagą konkurencyjną jest utrzymanie najwyższego poziomu usług - jeśli chcesz nawiązać współpracę z producentem okien, który stawia na rzetelność i kontroluje wszystkie procesy w fabryce, dobrze trafiłeś. W Dekorplast jakość jest naszą główną wartością.

Współpraca B2B - Dekorplast

Nasze wyróżniki to

Jakość naszych produktów

Nasze artykuły charakteryzują się trwałością, szczelnością i doskonałą izolacją termiczną.

Bogactwo asortymentu

Jako fabryka okien, w swojej ofercie posiadamy różnorodne modele okien i drzwi, dostępne w różnych kolorach, kształtach, materiałach i z różnymi dodatkami.

Certyfikaty jakości

Jesteśmy producentem okien, który stawia na najwyższy poziom usług. Nasze standardy spełniają europejskie normy jakości.

Profesjonalna obsługa klienta

Zapewniamy wysoką jakość i profesjonalizm w obsłudze klienta.

Każdy Klient jest wyjątkowy

Dostosowujemy nasze usługi i produkty do indywidualnych potrzeb klienta. Rzetelnie słuchamy i rozumiemy potrzeby naszych klientów.

Niecodzienne zamówienia

Realizujemy niestandardowe zamówienia, które przynoszą wiele korzyści naszej fabryce okien, w tym rozwój, innowacyjność i wyróżnienie na rynku.

Stawiamy na rozwój

Wykonanie nietypowych zleceń sprzyja rozwojowi umiejętności i poszerzaniu horyzontów poprzez poznanie nowych technologii i metod.

Jesteśmy innowacyjni

Nietypowe zlecenia często wymagają twórczego myślenia, co przyczynia się do opracowywania innowacyjnych rozwiązań i produktów.

Dlaczego wybrać nas?

Współpraca, która przyniesie Ci zysk

Od lat dokładamy starań, aby już przy pierwszym kontakcie oczywiste było, że nie działamy tak, jak inni producenci okien. Stawiamy na świeże spojrzenie, kochamy oryginalne zlecenia i nie boimy się wyzwań - to one w największym stopniu odpowiadają za nasz rozwój. Współpraca z nami to szansa na zawarcie korzystnych, indywidualnych warunków. W Dekorplast jesteśmy otwarci, a tworzone przez nas produkty zaskakują innowacyjnością i jakością.

Oto cechy, które nas wyróżniają spośród innych producentów stolarki okiennej:

Produkcja nietypowych okien i drzwi

Terminowość

Wsparcie techniczne

Pomoc w opracowaniu dokumentacji projektowej

Gwarancja ceny

Indywidualne warunki współpracy

Dostęp do wykwalifikowanej kadry specjalistów

Konsultacje techniczne

Wsparcie sprzedażowe i marketingowe

Pomoc przy odbiorach

Utrzymanie najwyższej jakości usług

Fachowe doradztwo

TAJNIKI PRODUKCJI W NASZEJ FABRYCE OKIEN

Nasz sposób na doskonałą jakość

Rozbudowany park maszynowy

Rozbudowany park maszynowy

Szybki czas realizacji zleceń w naszej fabryce okien jest możliwy dzięki zaawansowanemu i nowoczesnemu parkowi maszyn.

Niewidoczny zgrzew

Niewidoczny zgrzew

Jako doświadczony producent okien, stawiamy na innowacyjne rozwiązania. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii jesteśmy w stanie wyprodukować doskonałej jakości okna i drzwi o niespotykanej dotychczas estetyce – z niemal niewidocznymi zgrzewami.

Masz pytanie? Mamy odpowiedź!

Skontaktuj się z nami

W CZYM MOŻEMY CI POMÓC?

Wysyłanie formularza

Wybierz opcję dostawy

Odbiór osobisty

Dekorplast - logo firmy

Dekorplast Sp. z o.o. -
Producent okien i drzwi PVC i ALU