Rolety i moskitiery

Akcesoria Dekorplast

Rolety zewnętrzne

Rolety i moskitiery są niezwykle przydatnymi akcesoriami do ochrony i wygody w domu lub mieszkaniu. Oferowane przez nas rolety zewnętrzne mają wiele zalet i korzyści, które warto wziąć pod uwagę.

Roleta

Zalety naszych rolet:

Zabezpieczenia

Nasze rolety zewnętrzne posiadają zabezpieczenia antywłamaniowe oraz mocne pancerze, co utrudnia włamanie i chroni przed wandalizmem.

Intymność i dyskrecja

Wykonane z wysokiej jakości materiałów, rolety zapewniają ochronę przed nadmiernym nagrzewaniem i hałasem z zewnątrz. Gwarantują pełną dyskrecję, prywatność i tworzą przyjemną atmosferę.

Termoizolacja

Pianka termoizolacyjna wypełniająca pancerz w połączeniu z warstwą powietrza powstałą pomiędzy opuszczoną roletą i oknem skutecznie chroni przed stratami ciepła w zimie a latem zapewnia przyjemny chłód wewnątrz pomieszczeń.

Trwałość

Wszystkie elementy rolety, w tym elektryczne napędy i automatyka, posiadają długotrwałą gwarancję, nawet do 60 miesięcy. Dzięki temu nie musisz martwić się o naprawy i wymianę części. Rolety również chronią okna przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, co przyczynia się do ich dłuższej żywotności.

Precyzja

Nasze rolety są precyzyjnie dopasowane do indywidualnych potrzeb. Produkcja odbywa się na zamówienie, po dokonaniu pomiarów i oględzin obiektu, co gwarantuje doskonałe dopasowanie.

Wygoda

Oferujemy różne rodzaje napędów, zarówno ręczne, jak i elektryczne, zdalne sterowanie, automatykę zmierzchową oraz wiatrową i słoneczną. Dzięki temu korzystanie z rolet jest lekkie, łatwe i wygodne.

Bogata gamma kolorów

Posiadamy szeroką paletę standardowych kolorów oraz oklein drewnopodobnych, a także możliwość lakierowania proszkowego według kolorystyki RAL. Dzięki temu możemy dopasować kolor rolety do indywidualnych preferencji i doskonale wkomponować ją w elewację budynku.

Rolety nadstawne

Rolety nadstawne

Dodatkowo, oferujemy także rolety nadstawne, które są montowane na ramie okiennej. Stanowią nowoczesne rozwiązanie osłonowe, pozwalając dopasować cechy funkcjonalne i statyczne rolet do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz doskonale wkomponować je w każdy projekt i elewację budynku. Sterowanie roletami nadstawnymi może odbywać się manualnie (za pomocą linki lub taśmy) lub automatycznie (za pomocą przełącznika, pilota, smartfona).

Rolety zewnętrzne

Nasze rolety zewnętrzne zapewniają doskonałą ochronę przed intruzami, warunkami atmosferycznymi oraz kontrolę dopływu światła do pomieszczeń. Mają także właściwości termoizolacyjne i akustyczne. Dostępne są różne opcje sterowania, aby zapewnić maksymalny komfort użytkowania.

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty rolet i moskitier, które poprawią bezpieczeństwo, komfort i estetykę Twojego domu lub mieszkania.

IT2000®

IT2000

IT2000® z moskitierą

IT2000 z moskitierą

OS2000®

Roleta zewnętrzna OS2000

OS2000® z moskitierą

OS2000 z moskitierą

RL2000®

RL2000

RL2000® z moskitierą

RL2000 z moskitierą

ST2000®

ST2000

ST2000® z moskitierą

ST2000 z moskitierą
Moskitiery

Moskitiery

Łatwość montażu oraz funkcjonalność to główne zalety tego produktu. System moskitiery ramkowej stanowi doskonałe zabezpieczenie pomieszczeń przed insektami.

Moskitiery rolowane

System zwijanej moskitiery okiennej to doskonałe i niezwykle szczelne rozwiązanie, które chroni wnętrze przed obecnością insektów i umożliwia dowolne zamykanie i otwieranie.

Moskitiery drzwiowe

System moskitiery drzwiowej na zawiasach doskonale chroni wnętrze pomieszczeń przed dostępem owadów, doskonale współpracując jednocześnie z drzwiami balkonowymi.

Masz pytanie? Mamy odpowiedź!

Skontaktuj się z nami

W CZYM MOŻEMY CI POMÓC?

Wysyłanie formularza

Wybierz opcję dostawy

Odbiór osobisty

Dekorplast - logo firmy

Dekorplast Sp. z o.o. -
Producent okien i drzwi PVC i ALU